Blog / Poradniki

Oszczędność pieniędzy Użycie pieluchy do pływania wielokrotnego użytku może być o wiele tańsze niż pieluszki jednorazowej. Oczywiście pojedyncza pielucha jednorazowa kosztuje dużo mniej niż wielorazowa, ale przy regularnym użytkowaniu efektywność kosztowa takiego rozwiązania rośnie z każdymi zajęciami na basenie. Lżejszy bagaż Jeśli wybierasz się na wakacje, pieluszki do pływania będą jedną z podstawowych rzeczy w Twojej walizce. 24 sztuki jednorazowych pieluszek do pływania ważą ok. 1 kg. To 5% dopuszczalnej wagi bagażu. Pielucha do wody Happy Nappy waży zaledwie 60g, czyli aż 94% mniej niż 2 opakowania jednorazowych pieluszek do
Pływanie samo w sobie nie powoduje pieluszkowego zapalenia skóry, jednak przebywanie przez dłuższy czas w mokrej pieluszce do pływania może pogorszyć stan skóry dziecka i wywołać odparzenia lub wysypkę. Czym jest pieluszkowe zapalenie skóry? Pieluszkowe zapalenie skóry występuje wtedy, gdy na pupie dziecka pojawia się bolesny stan zapalny. Czasami wysypka może objawiać się małymi plamkami lub pęcherzami. Pieluszkowe zapalenie skóry zazwyczaj jest spowodowane zbyt długim kontaktem pupy dziecka z brudną lub mokrą pieluszką. Poniżej przedstawiamy wskazówki, jak uniknąć pieluszkowego zapalenia skóry podczas pływania: 1. Zdejmij pieluchę do pływania zaraz po
Na początku XX wieku naukowcy odkryli, że dodanie chloru do wody w basenie dezynfekuje ją i zabija zarazki. W ciągu ostatnich 120 lat zabieg ten został udoskonalony i połączony z filtracją, płukaniem wstecznym i wymianą wody. Nasze baseny są teraz czystsze niż kiedykolwiek. Organizacje branżowe, eksperci i pływacy byli przerażeni, gdy baseny zostały zamknięte podczas pandemii COVID i pozostały zamknięte długo po ponownym otwarciu innych miejsc publicznych. Ich wiedza na temat bakterii, zarazków i patogenów potwierdzała, że chlor zabija COVID, ale zostali zignorowani zarówno przez rząd, jak i naukowców. Niedawno
Jednorazowa pieluszka do pływania wyglądem przypomina dzienną pieluszkę i po jednym użyciu należy ją wyrzucić. Wielorazowa pieluszka do pływania wygląda jak spodenki pływackie lub część kostiumu kąpielowego. Czy pochłaniają mocz? Pieluchy jednorazowe: Nie pochłaniają Pieluchy wielorazowe: Nie pochłaniają Czy są wielokrotnego użytku? Pieluchy jednorazowe: Nie. Będą działały przez cały okres przebywania w wodzie, ale mogą być użyte tylko raz. Po użyciu należy je wyrzucić. Pieluchy wielorazowe: Mogą być wielokrotnie używane, dzięki czemu są bardziej przyjazne środowisku niż pieluszki jednorazowe. W jaki sposób zabezpieczają przed wyciekami do wody? Pieluchy jednorazowe: Pomimo,

Pieluchy dla starszych dzieci i dorosłych

Pieluszka Happy Nappy

Pieluszka z koszulką UV

Spodenki / pielucha Jammers

Pianka Happy Nappy 2w1

Pieluszka z kostiumem

pielucha dla starszych dzieci i dorosłych
zestaw z pieluchą neoprenową do pływania Happy Nappy
Pieluszka z koszulką UV
pieluszka do pływania dla starszych dzieci Jammers
pianka z pieluchą neoprenową na basen i plażę Happy Nappy
pieluszka do wody z kostiumem Happy Nappy

Inne pieluchy do pływania

Cena:

 

95 zł

Wzory pieluch do pływania DUO

włącz film o pieluszkach do pływania

Jak dobrać rozmiar?

film o pieluszkach do pływania
włącz film o pieluszkach do pływania DUO
film o pieluszkach do pływania

Produkty Splash About zdobyły dziesiątki nagród i wyróżnień w ciągu ostatnich lat. Splash About to jedna z najczęściej nagradzanych marek na świecie w kategorii pływania dzieci i niemowląt.

 

Od ponad 13 lat nasza pieluszka do pływania Happy Nappy zdobywa zaufanie konsumentów i recenzentów. Jakość naszych produktów potwierdziły Loved by Parents, Mums Love, Bizzie Baby, Mather&Baby, Practical Parenting.

Nasze nagrody za pieluchy do wody Happy Nappy

Kup online

Pieluszka Happy Nappy DUO z warstwą srebra

 • NOWOŚĆ - Happy Nappy DUO to najbardziej zaawansowana pieluszka wielokrotnego użytku na świecie!

 • Klasycznie dopasowana i szczelna warstwa zewnętrzna to nadal znana i lubiana Happy Nappy, ale wewnątrz znajduje się aktywna, srebrna warstwa wewnętrzna, która zabija patogeny wywołujące choroby, takie jak Cryptosporidium, E.Coli i COVID 19.

 • Zastępuje jednorazowe pieluchy do pływania, co oznacza mniej odpadów na wysypiskach.

 • Wykonana z supermiękkiego, elastycznego neoprenu o grubości 1 mm.

 • Bardzo prosta w użyciu i niezwykle skuteczna – żadnych wiązań, brak rzepów.

 • Ochrona przed słońcem UPF 50+

 

  Rozmiary:

 • 0-3 miesiące (S) - 34-41 cm talia, nogi 17-22 cm

 • 3-6 miesięcy (M) – 37-44 cm talia, nogi 19-24 cm

 • 6-12 miesięcy (L) – 40-47 cm talia, nogi 20-26 cm

 • 1-2 lata (XL) - 42-50 cm talia, nogi 22-31 cm

 • 2-3 lata (XXL) – 44-52 cm talia, nogi 26-33 cm

 

 • Pielucha do wody Happy Nappy została uszyta z trzech kawałków materiału dla lepszego dopasowania. Szersze ściągacze na brzuszku i udach jeszcze lepiej chronią wodę przed zanieczyszczeniem. 

 • Współpracując z jednym z wiodących światowych wirusologów i pracując od 4 lat nad rozwojem wewnętrznej warstwy SILVER LINING, wypracowaliśmy niezwykle delikatne rozwiązanie dla skóry niemowląt, które jednocześnie bardzo skuteczne eliminuje patogeny kałowe.

 • Ze względu na to, że pieluszka Happy Nappy DUO została zatwierdzona przez szkoły pływania jako system podwójnej pieluszki, nie musisz już kupować jednorazowych pieluch do pływania pod Happy Nappy. Oszczędzasz pieniądze i ratujesz planetę, nie dokładając się do milionów ton odpadów jednorazowych pieluch rocznie, których rozkład na wysypisku może trwać do 500 lat!

Wskazówki dot. użytkowania:

 • Upewnij się, że pieluszka do pływania ma odpowiedni rozmiar – zbyt luźna pieluszka nie będzie skuteczna!

 • Dzieci powinny być wyjęte z basenu od razu po zabrudzeniu się.

 • Elastan traci swoje właściwości pod wpływem ciepła, światła słonecznego i substancji chemicznych. W celu przedłużenia używalności i elastyczności pieluszki do pływania Happy Nappy wypłucz ją w zimnej wodzie po wyjęciu dziecka z basenu, by wszystkie chemikalia zostały szybko spłukane. Jeśli elastan straci swoje właściwości, skuteczność pieluszki zmniejszy się.

 • Suszyć z dala od słońca i źródeł ciepła.

 • W celu natychmiastowego użycia (po czyszczeniu), zawiń pieluszkę w ręcznik i wyciśnij – pieluszka jest gotowa do użycia!

YouTube splash about
facebook splash about

Kontakt:

 

tel: +48 733 531 534

w godz. 11.00-14.00

 

email: info@splashabout.pl

 

Polityka Prywatności

Nasz Adres:

 

ul. Julianowska 61

05-500 Piaseczno 

 

BM Consulting Beata Morawska

NIP: 951-202-59-53