Radosne pływanie

09 stycznia 2019
pielucha do wody dla dzieci

Kiedy przestać używać pieluszek do pływania?

 

Jeśli dziecko potrafi już korzystać z nocnika i jesteś pewien, że powie, kiedy będzie potrzebowało skorzystać z toalety, można przestać używać pieluszek do pływania. Rozmiary pieluch Happy Nappy są dostępne dla dzieci aż do 3-go roku życia i wyglądają jak tradycyjny strój kąpielowy, więc jeśli dziecko dopiero niedawno zaczęło korzystać z nocnika, z pewnością dobierzesz coś, co pozwoli Ci pozbyć się obaw o niechcianą wpadkę na basenie.

 

Jak czyścić i pielęgnować wielorazową pieluszkę do pływania?

 

Wielorazową pieluszkę można uprać ręcznie w letniej wodzie lub, jeśli jest mocniej zabrudzona, w pralce w 30. stopniach, używając delikatnych detergentów.

 

Z czego wykonane są wielorazowe pieluszki do pływania?

 

Wielorazowe pieluszki do pływania wykonane są z bardzo miękkiego neoprenu o grubości 1 mm. Ten elastyczny materiał dopasowuje się do pupy dziecka i jest znacznie cieńszy oraz delikatniejszy od tego używanego w piankach do pływania, dzięki czemu jest bardzo komfortowy.

 

Jak długo pielucha utrzyma nieczystości?

 

Pieluszki do pływania zostały uszyte tak, aby utrzymać nieczystości na tyle długo, by móc wyjść z dzieckiem z basenu bez żadnego wycieku. Nie utrzymają nieczystości przez długi czas, więc gdy tylko dziecko się wypróżni, należy opuścić basen i wyczyścić lub zmienić pieluszkę.

 

Czy pielucha do pływania sprawdzi się również w przypadku biegunki?

 

Jednorazowe pieluszki do pływania mogą nie utrzymać biegunki, ponieważ nie są całkowicie szczelne w miejscach szwów. Pieluszka Happy Nappy posiada szerokie ściągacze wykonane
z tkaniny neoprenowej, która tworzy ciasne (ale wygodne) uszczelnienie wokół ud i brzuszka, dzięki czemu kał pozostaje w środku.

 

Dla małych dzieci, karmionych wyłącznie piersią, luźny stolec jest sprawą naturalną. Jeśli jednak starsze dziecko ma biegunkę, lepiej poczekać z zajęciami na basenie aż poczuje się lepiej.

 

Czy można założyć dzienną, jednorazową pieluszkę pod wielorazową pieluchę do pływania?

 

Nie, dzienne, jednorazowe pieluchy dla dzieci mają za zadanie pochłaniać płyn, więc w momencie zanurzenia w wodzie mogą szybko napęcznieć, przez co staną się ciężkie i niewygodne.

 

Co założyć pod wielorazową pieluchę do pływania?

 

Większość wielorazowych pieluszek do pływania można używać samodzielnie, jednak dla lepszej ochrony można połączyć je z jednorazową pieluchą do pływania, bawełnianą pieluszką Nappy Wrap i/lub wkładką.

 

Niektóre baseny oraz szkoły pływackie wymagają zakładania jednorazowej pieluszki do pływania pod pieluszkę wielorazową, więc przed wyjściem na basen należy zapoznać się z jego regulaminem.

 

Czy z pieluch do pływania mogą korzystać chłopcy i dziewczęta?

 

Oczywiście. Pielucha Happy Nappy od Splash About została stworzona w wielu fantastycznych wzorach i kolorach, które przeznaczone są dla chłopców i dziewcząt. Znajdą się także wzory unisex.

 

Beata Morawska, Splash About Polska

 

Top 8 pytań dot. pieluch do pływania

YouTube splash about
facebook splash about

Kontakt:

 

tel: +48 733 531 534

w godz. 11.00-14.00

 

email: info@splashabout.pl

 

Polityka Prywatności

Nasz Adres:

 

ul. Julianowska 61

05-500 Piaseczno 

 

BM Consulting Beata Morawska

NIP: 951-202-59-53