Przewodnik krok po kroku, jak używać wielorazowych pieluszek do pływania

Wielorazowe pieluchy do pływania są proste w użyciu. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, a korzystanie z wielorazowej pieluszki nie sprawi żadnych problemów:

 

  • Załóż dziecku wielorazową pieluszkę do pływania. Większość wielorazowych pieluszek do pływania może być używana samodzielnie, ale można również pod spód założyć jednorazową pieluszkę do wody. Dla łatwiejszego czyszczenia, pieluszka Happy Nappy może być używana z bawełnianą pieluszką Nappy Wrap oraz jednorazowymi wkładkami

 

  • Załóż na pieluszkę kostium kąpielowy lub zostaw samą pieluszkę. Pielucha Happy Nappy została zaprojektowana tak, aby wyglądać jak spodenki kąpielowe, więc może być noszona samodzielnie.

 

  • Regularnie sprawdzaj, czy dziecko nie pływa w brudnej pieluszce.

 

  • Jeśli dziecko wypróżniło się do pieluszki, należy natychmiast ją zmienić. Pamiętaj, aby pieluchę zmieniać w pomieszczeniu do tego przeznaczonym, a nie przy basenie.

 

  • Wyjmij zabrudzoną wkładkę z pieluszki Nappy Wrap (jeśli została użyta) i spłucz w toalecie lub wyrzuć do kosza. Jeśli używasz samej pieluszki wielorazowej, po prostu spłucz nieczystości z pieluszki w toalecie.

 

  • Opłucz pieluchę w letniej wodzie i schowaj do plastikowej torby.

 

  • Jeśli chcesz kontynuować zajęcia na basenie, wystarczy opłukać pieluchę w letniej wodzie i ponownie założyć ją dziecku.

 

  • W zależności od tego, w jakim stopniu pieluszka jest zabrudzona, można ją uprać ręcznie w letniej wodzie lub w ciepłej wodzie w pralce, ale używając tylko delikatnych detergentów.

 

Beata Morawska, Splash About Polska

 

wielorazowe pieluchy do pływania
22 stycznia 2019

Poleć artykuł:

Radosne pływanie

Nasz Adres:

 

ul. Julianowska 61

05-500 Piaseczno 

 

BM Consulting Beata Morawska

NIP: 951-202-59-53  

Kontakt:

 

tel: +48 733 531 534

w godz. 11.00-14.00

 

email: info@splashabout.pl

 

Polityka Prywatności

facebook splash about
Google plus splash about
YouTube splash about