Radosne pływanie

13 marca 2023
wielorazowe pieluchy do pływania

Czasami życie rzuca podkręconą piłkę, nieoczekiwaną, wymagającą i ograniczającą życie. Kiedy tak się dzieje, w wieku dorosłym lub w dzieciństwie, stawienie czoła temu wyzwaniu wymaga wsparcia i dogłębnego zrozumienia, jak je przezwyciężyć.

 

Według danych NHS 1 na 10 osób w Wielkiej Brytanii cierpi na jakąś formę inkontynencji kałowej, a ponad 900 000 dzieci cierpi na zaburzenia czynności pęcherza moczowego i jelit. Wszystkie te dysfunkcje mocno ograniczają codzienne życie i prawie zawsze powodują brak dostępu do pływania.

 

Traktujemy pływanie niezwykle poważnie i wiemy, że profesjonaliści na całym świecie zalecają pływanie jako bezpieczny i korzystny sposób ćwiczeń dla osób sprawnych fizycznie oraz osób z problemami fizycznymi lub umysłowymi.

 

Istnieje wiele barier utrudniających pływanie osobom o szczególnych potrzebach fizycznych, takich jak wejście do wody, przebieralnie, brak specjalistycznego sprzętu do podnoszenia. Ale jedynym obszarem, o którym nikt nie chce rozmawiać, jest nietrzymanie moczu. To największa bariera w pływaniu, najmniej omawiana i najłatwiejsza do rozwiązania.

 

Produkty do pływania na inkontynencję dostępne obecnie na rynku są często mało funkcjonalne albo brzydkie, a w niektórych przypadkach jedno i drugie! A to oczywiście stanowi przeszkodę w pływaniu dla wielu nastolatków i dorosłych, którzy wstydziliby się je nosić.

 

kostium i pielucha dla dorosłych

 

 

Forma nie może być mniej ważna niż funkcja, musi być co najmniej tak samo ważna. Mając to na uwadze, przebudowaliśmy naszą ofertę. Element bezpieczeństwa zawsze był dla nas kluczowy, a korzystanie z naszego rozległego doświadczenia w produkcji szczelnych strojów kąpielowych jest naszą mocną stroną. Tym razem skupiliśmy się na tym, jak będą wyglądać nasze stroje kąpielowe.

 

Cechy naszych kostiumów: stylowy design, niezbędne zabezpieczenia i ochrona przed nietrzymaniem moczu, przemyślana technologia, usztywniony biustonosz i modna spódniczka zakrywająca dodatkową warstwę. Ukryte spodenki do inkontynencji są specjalnie zaprojektowane, aby nie przeciekały, a jednocześnie były dyskretne.

 

Spodenki Jammers są tak zaprojektowane, aby ukryły spodenki wewnętrzne dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przed nietrzymaniem moczu, a oprócz tego są wyposażone w dopasowany ściągacz wokół pasa. Oferują prawie całkowitą ochronę przed inkontynencją. Modne i dyskretne.

 

pielucha do pływania dla dorosłych

 

Pływanie to jedna z największych radości życia, pomagająca ukoić zarówno ciało, jak i umysł. Powinno być dostępne dla każdego, niezależnie od sprawności fizycznej, ale powinno także być dostępne bez skrępowania wyglądem strojów kąpielowych, które albo nie chronią albo wyglądają jak nieestetyczne pieluchy.

 

Wysłuchaliśmy potrzeb naszych klientów i z dumą wprowadzamy na rynek nowe, wspaniałe produkty.

Pływanie dla każdego

YouTube splash about
facebook splash about

Kontakt:

 

tel: +48 733 531 534

w godz. 11.00-14.00

 

email: info@splashabout.pl

 

Polityka Prywatności

Nasz Adres:

 

ul. Julianowska 61

05-500 Piaseczno 

 

BM Consulting Beata Morawska

NIP: 951-202-59-53