Radosne pływanie

06 listopada 2022
kamizelka do nauki pływania

Czym jest Happy Nappy DUO?

 

Po miesiącach prób stworzenia bezpiecznej pieluszki do pływania specjaliści z laboratoriów Splash About prawie się poddali. Jednak przypadkowe spotkanie z jednym z czołowych brytyjskich naukowców zrodziło nowy pomysł. Pomysł wykorzystywany od wieków, genialny, ale trudny do zrealizowania.

 

Dziecięca kupa przenosi patogeny (zarazki), które nie są łatwo niszczone przez chlor. Dwa z najniebezpieczniejszych znalezionych w basenach to cryptosporidium i E. coli. Mogą być one przyczyną zamykania basenów, mogą wywoływać choroby i biegunkę, a nawet spowodować śmierć. Tradycyjna pieluszka Happy Nappy pomogła do tej pory milionom pływaków na basenach na całym świecie. Miarą ogromnego sukcesu jest to, że w ciągu ostatnich 5 lat nie odnotowaliśmy ani jednego zgłoszonego przypadku zanieczyszczenia basenu w żadnej szkole pływania w 45 krajach. Oznaczało to znaczące skrócenie czasu zamykania basenów oraz zmniejszenie strat szkół pływania. Oznaczało to także, że niemowlęta, dzieci i dorośli pływacy byli mniej narażeni na niebezpieczne patogeny.

 

Dlaczego pieluszka Happy Nappy DUO jest bardziej zaawansowana?

 

Pomyśleliśmy, że możemy zrobić więcej. Po pierwsze chcieliśmy znaleźć sposób na unieszkodliwienie lub zabicie patogenów, które przedostają się do basenu, a po drugie chcieliśmy zlikwidować wymóg noszenia jednorazowej pieluszki do pływania pod Happy Nappy. Z punktu widzenia ochrony środowiska jednorazowe pieluchy do pływania to ekologiczna katastrofa. Czas rozkładu pieluszki na wysypisku śmieci to 500 lat! Zapełnione brudnymi, jednorazowymi pieluszkami kosze w szatniach basenowych to zagrożenie dla pływaków i personelu.

 

Prezent od natury

 

Tymczasem naukowcy przypomnieli nam, że srebro zabija patogeny, otwierając ich twardą zewnętrzną powłokę, a tym samym uniemożliwiając patogenowi rozmnażanie się, zmniejszając ryzyko infekcji i czyniąc zarazki nieszkodliwymi. Po długich poszukiwaniach namierzyliśmy eksperta ds. cryptosporidium i wiodącego wirusologa i zabraliśmy się do pracy.

Bezskutecznie przetestowaliśmy dostępne na rynku tkaniny. Okazało się, że tkaniny, które miały być antybakteryjne, wcale takie nie są, a niektóre nawet sprzyjają rozwojowi patogenów! Jedyne, co mogliśmy zrobić, to stworzyć własną tkaninę. Współpracując ze światowej sławy instytutem technologii tkanin i specjalistami na całym świecie w końcu opracowaliśmy Happy Nappy DUO.

 

Jak ją stworzyliśmy?

 

Oprócz dotychczasowej, neoprenowej, zewnętrznej warstwy Happy Nappy DUO zawiera wewnętrzną pieluszkę, która eliminuje potrzebę stosowania pieluch jednorazowych. Wewnętrzna pieluszka jest uszyta z opatentowanych materiałów z nanosrebrem i naukowo udowodniono, że zabija patogeny, w tym Cryptosporidium, E. coli, a nawet COVID, wewnątrz pieluchy, co oznacza bezpieczniejsze środowisko pływania dla wszystkich pływaków.

 

Żegnajcie jednorazowe pieluchy!

 

Bezpieczniejsza, czystsza, mniej szkodliwa dla środowiska i bardziej ekonomiczna. Czy można jej nie lubić?

Dzięki najlepszym naukowym rozwiązaniom, wysokiej jakości technologii produkcji i pięknym wzorom, które zaspokoją każdy gust, Happy Nappy DUO jest polecana przez szkoły pływania dla dzieci i akceptowana jako system podwójnej pieluszki. DUO to jedyna pieluszka do pływania, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować.

 

Zupełnie nowe wzory!

 

Zainspirowane naturą, bogactwem świata roślin i zwierząt, a także sportami powietrznymi, nasze wzory pieluszek Happy Nappy DUO to idealne propozycje dla każdego pływaka, dostępne w rozmiarach od noworodka do 3 lat.

 

Beata Morawska, Splash About Polska

Najbardziej zaawansowana pieluszka do pływania na świecie!

YouTube splash about
facebook splash about

Kontakt:

 

tel: +48 733 531 534

w godz. 11.00-14.00

 

email: info@splashabout.pl

 

Polityka Prywatności

Nasz Adres:

 

ul. Julianowska 61

05-500 Piaseczno 

 

BM Consulting Beata Morawska

NIP: 951-202-59-53