Splash About - pływanie dzieci i niemowląt

pływanie dzieci, pianki dla dzieci, kamizelka do pływania, stroje kąpielowe UV, pieluszki na basenpływanie dzieci, pianki dla dzieci, kamizelka do pływania, stroje kąpielowe UV, pieluszki na basenpływanie dzieci, pianki dla dzieci, kamizelka do pływania, stroje kąpielowe UV, pieluszki na basenpływanie dzieci, pianki dla dzieci, kamizelka do pływania, stroje kąpielowe UV, pieluszki na basen

fundacja marzeniaCentrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży MARZENIA

Ośrodek rehabilitacyjny, w którym prowadzona jest
terapia dzieci i młodzieży z ogólnie pojętymi problemami rozwojowymi
sfery ruchowej. Specjalizuje się w rehabilitacji dzieci z mózgowym
porażeniem dziecięcym. 

 

Szkołaszkoła pływania dla dzieci i niemowląt pływania dla niemowląt baby swim daje Ci gwarancję, że pierwszy kontakt Twojego dziecka z wodą będzie zarówno bezpieczny, jak i przyjemny, a zamiłowanie do wody pozostanie Mu do końca życia!

http://www.babyswim.com.pl/

 

 szkoła pływania

Akademia Ruchu istnieje od 2003 roku


www.akademiaruchu.eu/

 

 

 

 

szkoła pływania

Aquababies Polska to świat pływających niemowląt i dzieci przedszkolnych.

Jesteśmy butikową i certyfikowaną szkołą Aquababies UK® co oznacza wyjątkową technikę nauczania i standardy jakości. To co wyróżnia nasze zajęcia to metoda nauczania, która oparta jest na naturalnej umiejętności wstrzymywania oddechu pod wodą zwaną "odruchem ssaków na nurkowanie". Zajęcia Aquababies zaprojektowane są na wykorzystanie tej zdolności. Trenowanie i utrwalenie tego odruchu to tylko część naszych zajęć, które dadzą dziecku poczucie pewności w wodzie. Uczymy tego już na pierwszych zajęciach i praktycznie od urodzenia dziecka.

Zapraszamy na naszą stronę www.aquababies.pl, na której staramy się pokazać trochę magii z nauki pływania, a która da Ci również mnóstwo praktycznych informacji na temat naszych zajęć. Koniecznie odwiedź naszą galerię.

Serdecznie zapraszamy, Zespół Aquababies

 

 

 

 Mali Nurkowie to szkoła, która powstała poprzez zebranie wieloletniego doświadczenia z zakresu ratownictwa, metodyki nauki pływania oraz nauki z książek i kursów dostępnych od zagranicznych pionierów w tej dziedzinie. Szkoła wzoruje się na świetnej australijskiej szkole Lauriego Lawrenca, który posiada ponad 40letnie doświadczenie w zakresie pływania niemowląt i małych dzieci.

 

http://malinurkowie.pl/